• Соняшники та Волошки
 • Червоні Маки
 • Міс Елегантність
 • Грона Винограду
 • Виноград і Троянди
 • Букет Соняшників з Маками
 • Весільний рушник з лебедями
 • Соняшники на вишиванці
 • Червоні Маки
 • Українська Мелодія
 • Червоні Маки та Волошки

Західний гороскоп.Стихії

Західний гороскоп.Стихії
Бренд: BlahutaArts
Витвір: Західний гороскоп
Доступність: Онлайн
Кількість:  
   - АБО -   

Існує чотири види стихій: Вогонь, Земля, Повітря, Вода. Стихії являють собою чотири види енергії: вогонь, землю, повітря і воду, якими наділений кожен з нас: вогонь – наша життєва енергія, земля – матеріальний світ, повітря – інтелект, вода – відчуття; тільки одна проявляє себе в більшій мірі, інша в меншій. Кожен знак Зодіаку являє собою поєднання самої Стихії та впливу планети Сонячної системи, що привносить особливі риси в характер людини (Настільний календар’91):

 

Овен (21.03 – 20.04)

Знак Вогню, під заступництвом Марса. Характер сильний. Натура владна. Народжені під цим знаком обдаровані силою та енергією. Мають дар керівника. Оптимісти. Честолюбні. Імпульсивні і схильні до перебільшень. Агресивні. Загострена любов до справедливості. Чесні трудівники.

 

Телець (21.04–20.05)

Знак Землі. Під заступництвом Венери. Характер суперечливий, натура емоційна. Володіє тверезим розумом. Солідний і практичний. М'який. Чуттєвий. Лінивий. У нього пристрасть до розкоші. Примхливий, упертий із-за дрібниць, але в загальному поступливий, спокійний і терпеливий. У відношення вносить елегантність та чарівність.

 

Близнята (21.05 – 21.06)

Знак Повітря. Під заступництвом Меркурія. Характер вирізняється невизначеністю. Постійне роздвоєння. Близнята розумні, мають різносторонні інтереси, цікаві. Легко пристосовуються. Чарівні, але дратівливі і нервові. Бувають періоди непевності в собі. Інтелігентні. неприборканий темперамент.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Знак Води. Під заступництвом Місяця. Характер відкритий. Натура мрійлива. Загадковий і вразливий. Ніжна нервова система і добре розвинена інтуїція. Йому далека логіка. Інфантильний і відірваний від реальності. Порядний, вірний, терпеливий і вимогливий до себе. Тип мислителя. Відчуття обов’язку – перш за все.

 

Лев (23.07 – 22.08)

Знак Вогню. Під заступництвом Сонця. Характер владний, натура багата. Лев – центральна фігура Зодіаку. Добрий. Йому далекі ефекти. Темпераментний і імпульсивний, здатний на подвиг. Пихатий. Інфантильний. Вірний товариш, проте не постійний. Безладний. Марнотратний. Гостинний. Гордий і не йде на компроміси, не прощає зради. Дуже рідко втрачає природну веселу вдачу.

 

Діва (23.08 – 22.09)

Знак Землі. Розум практичний, характер проникливий. Знак Діви – реальність, логіка і ясність. Любов до порядку нерідко переходить в манію. Аналітичний розум. Відмінний працівник. Чарівна, але бракує темпераменту. Соромлива і педантична . Дріб’язкова і егоїстична.

 

Терези (23.09 – 22.10)

Знак Повітря. Під заступництвом Венери. Характер легкий, розум ясний. Легко знаходять гармонію в житті. Елегантні, витончені. Ввічливі і люб’язні. Весела і добродушна вдача. Понад усе люблять спокій. Найчастіше улюбленці долі. Кохати та бути коханими – їхня єдина мрія. Не сприймають закиди, сцени, ускладнення. Протиріччя викликають гнів і сльози.

 

Скорпіон (23.10 – 21.11)

Знак Води. Характер сильний, життя цікаве. Знаходиться під заступництвом двох головних планет: Марса із його силою і жорстокістю та могутнього Нептуна. Цей подвійний вплив зумовлює його характер. Скорпіон – борець, він страждає, поїдаючи себе самого, народжується знову, являючи собою тип контрастний , темпераментний, дуже привабливий, проте жорстокий. Через дратівливий характер має багато ворогів.

 

Стрілець (22.11 – 21.12)

Знак Вогню. Юпітер – планета щастя та добробуту, протегує знаку Стрільця, в якого урівноважений характер та філософська натура. Його символ красивий та багатозначний – Кентавр, який цілиться в невидиме. Цей Кентавр зумовлює двоякість Стрільця: з одного боку – дуже розвинений, з іншого – примітивний. Володіє даром захоплювати за собою. Хоробрий, неприборканий, любить пригоди і подвиги. Має потяг до ризику та авантюр. Весела, добродушна вдача. Оригінальний і екстравагантний.

 

Козоріг (22.12 – 19.01)

Знак Землі. Під заступництвом Сатурна. Характер впертий, розум розвинений. Козеріг – самий витривалий і самий стійкий знак Зодіаку – як фізично, так і морально. Скритний, потай честолюбний, він живе реальною дійсністю, уміє і любить працювати. Шанує традиції, респектабельність, стабільність. Вразливий та соромливий, але це приховує.

 

Водолій (20.01 – 19.02)

Знак Повітря. Під заступництвом Сатурна і Урана. Натура вразлива. Характер емоційний, суперечливий. З одного боку – мрійливість, з іншого – енергія, дерзання, активність. Він не сприймає педантизм. Стриманий і скромний. Нестійкий, іноді переживає періоди невпевненості в собі, проте вони можуть швидко змінитись спокоєм та ентузіазмом. Народжені під знаком Водолія притягують до себе інших своєю людяністю.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Знак Води. Під заступництвом Юпітера і Нептуна. Характер таємничий. Витончена інтуїція. Не зважаючи на спокійну зовнішність, часто відчувають душевні страждання, неспокій і тугу. Щедрі. Гостинні. Справедливі. Сердечні. Добра пам'ять. Здатність до наук. Багатий внутрішній світ.

10.10.2012

Упорядкування  Оксана Благута

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: • Sakura flower set with pearls
 • Ґердан Маки червоні
 • Нарядне жіноче намисто
 • Біле намисто Наречена
 • Біла краватка-оберіг ручна робота