• Соняшники та Волошки
 • Червоні Маки
 • Міс Елегантність
 • Грона Винограду
 • Виноград і Троянди
 • Букет Соняшників з Маками
 • Весільний рушник з лебедями
 • Соняшники на вишиванці
 • Червоні Маки
 • Українська Мелодія
 • Червоні Маки та Волошки

Молімося на Вервиці щодня

Молімося на Вервиці щодня
Бренд: BlahutaArts
Витвір: Молитва на Вервиці
Доступність: Онлайн
Кількість:  
   - АБО -   

 

“Вервиця є моєю найулюбленішою молитвою” 

(Папа Іван Павло ІІ)

 

Радісні Таїнства
понеділок, вівторок

 

Перше Радісне Таїнство
Благовіщення

Ввійшовши до Неї, Ангел сказав їй: “Радуйся, благодатна, Господь з Тобою! Благословенна Ти між жінками... Ось Ти зачнеш у лоні, і породиш Сина і даси ім'я йому Ісус” (Лк.1,28-31)
За чесноту покори

 

Друге Радісне Таїнство
Відвідини св. Єлисавети

Як почула Єлисавета привіт Марії, здригнулося дитя в її лоні, і Єлисавета сповнилася Святим Духом, і скрикнула сильним голосом і сказала: “Благословенна Ти в женах і благословен плід лона Твого!” (Лк.1,41-42)
За любов до ближнього

 

Третє Радісне Таїнство
Різдво Ісуса Христа

Настав їй час родити, і Вона породила свого Сина первородного, сповила Його та поклала в ясла, бо не було їм місця в заїзді (Лк. 2,7)
За душевну вбогість

 

Четверте Радісне Таїнство
Стрітення Господнє

І як сповнились дні очищення їхнього, вони за законом Мойсея, привели його в Єрусалим поставити перед Господом, як написано в Господньому законі: Кожний хлопець первородний буде посвячений Господеві (Лк.2,22-23)
За чесноту послушности

 

П'яте Радісне Таїнство
Віднайдення Ісуса у храмі

Через три дні знайшли Його у храмі, як Він сидів серед учителів та слухав і питав їх. Уві ті, що Його слухали, дивувалися Його розумові й відповідям (Лк.2,46-47)
За чесноту побожности

 

 

Світлі Таїнства
четвер

 

Перше Світле Таїнство
Богоявлення

Тими днями прийшов Ісус із Назарету, що в Галилеї, і був хрищений Іваном у Йордані, і коли виходив з води, побачив, як небо розкрилось, і Духа, що як голуб, сходив на Нього. І голос ізлинув з неба: “Ти є Син мій улюблений, у тобі – моє уподобання” (Мк.1,9-10)
За підчинення Божій волі

 

Друге Світле Таїнство
Чудо в Кані Галилейській

Коли ж забракло вина, Мати Ісуса каже до нього: “Вина не мають.” Ісус відповів їй: що мені і тобі, жінко? Ще не прийшла моя година.” Але Мати його мовила до слуг: “Що тільки скаже вам, робіть” (Ів.2,3-5)
За набожність до Пречистої Діви Марії

 

Третє Світле Таїнство
Ісус проповідує Царство Боже

Ісус прийшов у Галилею і проповідував там Євангеліє Боже, кажучи: Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангеліє” (Мк.1,14-15)
За ласку навернення

 

Четверте Світле Таїнство
Переображення Ісуса Христа

Ісус переобразився перед ними: обличчя Його сяяло наче сонце, а одежа стала білою наче світло... аж ось ясна хмара огорнула їх і з хмари було чути голос: “Це – Мій улюблений Син якого Я вподобав: його слухайте” (Мт.17,2-5)
За святий страх Божий

 

П'яте Світле Таїнство
Установлення Євхаристії

Ісус узяв хліб, поблагословив, розламав і дав учням, кажучи: “Беріть, їжте: це моє тіло.” Потім узяв чашу, воздав хвалу і подав їм, кажучи: “Пийте з неї всі, бо це моя кров Нового Завіту, яка за багатьох проливається на відпущення гріхів” (Мт.26,26-28)
За дух вдячности Богові

 

 

Страсні Таїнства
середа, пятниця

 

Перше Страсне Таїнство
Молитва на Оливній горі

Повний скорботи та тривоги, Він ще ревніше молився, а піт Його став, мов каплі крови, що падали на землю. Підвівшись від молитви, Він підійшов до учнів і застах їх сплячими від смутку (Лк.22,44-45)
За щирий жаль і каяття за гріхи

 

Друге Страсне Таїнство
Бичування Христа

Взяв тоді Пилат Ісуса і велів його бичувати (Ів.19,1) Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому і його ранами ми зцілились (Іс.53,5)
За чесноту чистоти

 

Третє Страсне Таїнство
Терням увінчання

Вояки, сплівши вінок із тернини, поклали Йому на голову і одягли Його у багряницю; і, підступаючи до Нього, казали: “Радуйся, царю юдейський!” І били його по лиці (Ів.19,1-3)
За духовну відвагу

 

Четверте Страсне Таїнство
Хресна Дорога

Взяли вони Ісуса та й повели; і, несучи свій хрест, Він вийшов на місце, зване Череп, по-єврейському Голгота (Ів.19,17)
За чесноту терпеливости

 

П'яте Страсне Таїнство
Розп'яття Ісуса Христа

Було вже близько шостої години, і темрява по всій землі настала аж до дев'ятої години... Ісус закликав сильним голосом: “Отче, у Твої руки віддаю дух Мій!” Сказавши це, він віддав духа (Лк.23,44-46)
За остаточну витривалість

 

 

Славні Таїнства
субота, неділя

 

Перше Славне Таїнство
Воскресіння

Тоді Ангел заговорив до жінок, кажучи: “Не бійтесь: знаю бо, що ви шукаєте Ісуса розп'ятого. Нема Його тут, бо Він Воскрес, як сказав був. Ходіть, гляньте на місце, де Він лежав” (Мт 28,5-6)
За чесноту віри

 

Друге Славне Таїнство
Вознесіння

А як Ісус благословив їх, віддалився від них і став возноситися на небо. Вони ж, поклонившись Йому, вернулися в Єрусалим і перебували ввесь час у храмі, славлячи та хвалячи Бога (Лк.24,51-53)
За чесноту надії

 

Третє Славне Таїнство
Зіслання святого Духа

Аж ось... залунав із неба шум, неначе подув буйного вітру, і сповнив увесь дім, де вони сиділи. І з'явились їм поділені, мов вогонь, язики, і сіли на кожному з них. Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм говорити (Діяння 2,2-4)
За чесноту любові

 

Четверте Славне Таїнство
Успіння Пресвятої Богородиці

На безсмертне Твоє успіння, Богородице, Мати Життя, Апостоли розсіяні по всьому світу, з'явилися разом і стали коло Пресвятого Твого тіла, і, почесно поховавши його, голосом Гавриїла співаючи, виголошували: Радуйся благодатна, Діво Мати Пречиста, Господь з Тобою...(Мінея)
За щасливу смерть

 

П'яте Славне Таїнство
Прослава Марії в небі

Заспіваймо Давидову пісню, вірні, дівственні Невісті, Матері всіх Царя Христа! “Праворуч Тебе, Владико, стоїть Цариця зодягнена в золоту тканину і оздоблена божественною красою” (Пс.44,10)
За вічне спасіння

 

 

П'ятнадцять обітниць Матері Божої тим, хто молиться на Вервиці

 

1. Кожен, хто вірно служитиме мені, відмовляючи Вервицю, одержить особливі ласки.

2.Обіцяю свій особливий захист і найбільші ласки всім, хто відмовлятиме Вервицю.

3.Вервиця стане потужною зброєю проти пекла; вона буде руйнувати зло, нищити гріх і перемагати єресі.

4.Вервиця сприятиме процвітанню доброчесности та добрих трудів; вона отримає для душ щедре Боже Милосердя, вона відвертатиме серця людей від любови до світу і його марнот і піднесе їх до прагнення вічних цінностей. О, щоб тільки душі себе тим способом освячували!

5.Душа, котра пресвятить себе мені через молитву на Вервиці не загине.

6.Хто побожно відмовлятиме Вервицю, заглиблюючись в розважання її святих Таїнств, того не подолає нещастя. Бог у Своєму правосудді того не каратиме; він не загине несподіваною смертю; якщо він буде справедливим, то залишиться в Божій ласці і стане достойним вічного життя.

7.Кожен, хто матиме правдиву набожність до Вервиці, не помре без святих Тайн Церкви.

8.Ті,що вірно відмовлятимуть Вервицю, будуть мати Боже світло і щедрі Божі ласки на протязі життя і в час смерти, а в хвилину смерти матимуть свою частку в заслугах святих у раю.

9.Я звільнятиму з чистилища тих, що з набожністю ставилися до Вервиці.

10.Вірні діти Вервиці заслужать на високий ступінь слави у небі.

11.Відмовляючи Вервицю, ви одержите все, про що мене попросите.

12.Кожному, хто поширює молитву на Святій Вервиці, я допомагатиму в їхніх потребах.

13.Мій Божественний Син запевнив мене, що кожен, хто пропагує молитву на Вервиці, матиме заступниками цілий небесний двір впродовж свого життя та в годину смерти.

14.Всі ті, що відмовляють Вервицю, є моїми синами і братами мого єдиного Сина Ісуса Христа.

15.Любов до моєї Вервиці є важливим передвісником майбутньої долі людини.

 

 

Як слід молитися на Вервиці

1.Починаємо на хрестику

┼ В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.(3) Слава Тобі, Боже наш, Слава Тобі.

Царю Небесний, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші. 
Від Великодня до Вознесіння замість молитви “Царю Небесний”
Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим ,що в гробах життя дарував.(3) 

 

2.На першому великому зернятку

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця родженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп'ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа Животворного, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий , що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя будучого віку. Амінь.

 

3.На першому малому зернятку:

┼ Слава Отцю, що нас сотворив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в женах і благословен плід лона Твого, бо Ти породила Христа спаса, Ізбавителя душ наших.

На другому малому зернятку:

┼ Слава і Сину, що нас відкупив, нині. І повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Богородице Діво

На третьому малому зернятку:

┼ Слава і Святому Духові, що нас просвітив, і в святій вірі утвердив, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Богородице Діво

 

4.Проказуємо

┼ Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

 

5.На великому зернятку заявити перше Таїнство, тоді

Отче наш, Ти, що єси на небесах, нехай святиться ім'я Твоє, нехай прийде царство твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь, і прости нам довги наші, як і ми прощаємо довжникам нашим, і не введи нас во іскушениє, але ізбави нас од лукавого. Амінь.

На десятьох малих зернятках

Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в женах і благословен плід лона Твого, бо Ти породила Христа спаса, Ізбавителя душ наших.

На кінець десятки

┼ Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

О, Мій Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, провадь всі душі до неба, особливо ті, що найбільше потребують твого милосердя.

 

6.Заявити наступне Таїнство. Отче наш... Богородице Діво (10) ... і так далі

 

7.На кінець Вервиці (глас 6)

Достойно єсть воістину величати блаженную Тебе, Богородицю, присноблаженну і пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істлінія Бога Слово родшую, сущу Богородицю, Тебе величаємо. Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, єдина, чиста і благословенна. Преславная Приснодіво, Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові твоєму і богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші.

Всі небеснії сили, святії Ангели й Архангели, моліте Бога за нас, грішних.

Святії, славнії і всехвальнії Апостоли, Пророци і Мученици і всі Святії, моліте Бога за нас, грішних.

┼ Упованіє нам – Отець, прибіжище наше – Син, і покровитель нам — Дух Святий. Тройце Святая, Боже наш, слава Тобі.

┼ В імя Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3)

 

“Після Безкровної Жертви Святої Літургії, в Церкві нема нічого кращого для мене як Вервиця”
(Мати Божа до блаженного Аляна)

11.03.2016

Упорядкування Оксана Благута

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги: молитва,
 • Sakura flower set with pearls
 • Ґердан Маки червоні
 • Нарядне жіноче намисто
 • Біле намисто Наречена
 • Біла краватка-оберіг ручна робота