• Соняшники та Волошки
 • Червоні Маки
 • Міс Елегантність
 • Грона Винограду
 • Виноград і Троянди
 • Букет Соняшників з Маками
 • Весільний рушник з лебедями
 • Соняшники на вишиванці
 • Червоні Маки
 • Українська Мелодія
 • Червоні Маки та Волошки

Гороскоп Друїдів

Гороскоп Друїдів
Бренд: BlahutaArts
Витвір: Гороскоп Друїдів
Доступність: Онлайн
Кількість:  
   - АБО -   

Друїди – замкнена каста жерців-спадкоємців традиційних повір'їв і обрядів кельтів, які об’єднували взаємозв’язок людських характерів із деревами, стверджуючи, що кожна людина, так само як і дерево, має певні свої риси, гідності та недоліки. Кожен знак, тобто дерево, має два періоди, які пов’язані із зимовим і літнім сонцестоянням та весняним і літнім рівноденням: в першому та другому півріччі. На основі цього гороскопу можна скласти діловий і психологічний портрет свого партнера (Настільний календар’91):

Ялиця 02.01 – 11.01; 05.07 – 14.07

Красива скоріш за все холодною, суворою красою. Примхлива, з якою не завжди легко в спілкуванні та повсякденному житті. Мало піддатлива сторонньому впливу. Дуже горда, наполеглива. Розумна, володіє аналітичними здібностями, проте не завжди досягає успіхів. Шляхетна. У будь-якій ситуації не втрачає цілковитого самовладання, надії та віри. Ялиця вище всяких дрібниць.

 

В’яз 12.01 – 24.01; 15.07 – 25.07

Великий, стрункий, гарний. Невибагливий і не прагне ускладнювати собі життя. Уповільнений. Схильний до моралізування. Дужче, ніж інші, переймається невдачами. Вміє бути відданим. Здоровий глузд і майстерні руки. Живий, практичний розум. Має почуття гумору.

 

Кипарис 25.01 – 03.02; 26.07 – 04.08

Стрункий, міцний, із правильними рисами. Не позбавлений вишуканості. Не надає значення успіхам в житті, не прагне слави. Мрійник. Не сентиментальний. Дещо нахабний. Недосяжний у своїй вірності. Улюблене заняття – міркування на будь-яку тему.

 

Тополя 04.02 – 08.02; 05.08 – 13.08

Декоративна, струнка і красива. Занадто швидко починає відчувати похилий вік. Дуже чутлива до обмеження волі і легко впадає в песимізм. Відвага і гордість допомагають їй здолати найскладніші завдання. Схильна до альтруїзму. Організована і пам’ятає про майбутнє. Витончений вроджений розум. Прониклива. Схильна до неврастенії.

 

Картас 09.02 – 18.02; 14.08 – 23.08

Володіє відмінним здоров’ям. Динамічний. Вразливий до жартів щодо себе і не дуже приймає їх. Любить вразити, бути у центрі уваги. Непередбачливий, вплутується в випадкові ситуації. Гордий, самолюбний, прямолінійний. Чутливий, сприйнятливий, сентиментальний. Інтелігентний.

 

Сосна 19.02 – 28/29.02; 24.08 – 02.09

Красива. Вміє підкреслити свої гідності. Любить домашній затишок. Непокірна, здатна планувати і підпорядковувати умови життя своїм потребам. Відважна. Смілива. Здатна до ризику. Чуттєва і імпульсивна. Проникливий розум, впорядковане мислення. З будь-яких неприємностей вміє вийти з пошаною. Хороший організатор.

 

Верба 01.03 – 10.03; 03.09 – 12.09

Приваблива і своєрідна. Наповнена нечіткими думками та нездійсненними бажаннями. Вразлива. Надає перевагу сонячному теплу та перебуванню у водойми. Не варто вірити її зовнішній покірливості, насправді вона ділова та рішуча. Добре знає чого прагне. Не любить компромісів. Володіє артистичними здібностями, інтуїцією і багатою уявою.

 

Липа 11.03 – 20.03; 13.09 – 22.09

Чарівна, вміє цим користуватися. Легко пристосовується. Чуттєва до лестощів. Повна протиріч. Спілкування з нею приносить одне задоволення. Винахідлива. Пунктуальна. Практичний розум. Ревнива. Дуже розвинуте відчуття власної гідності.

 

Дуб 21.03

Сповнений життя, сили і краси. Стриманий. Вольовий. Непоступливий. Непримиренний. Більше ніж незалежний, але привітний та гостинний. Не прагне до змін, він – консерватор. Стороннє життя його не цікавить, проте дружбу не зраджує.

 

Оливка 23.09

Урівноважена, спокійна, в ній немає нічого агресивного і все це завдяки небажанню ускладнювати собі життя. Делікатна. Уміє бути терпимою. Добра та сердечна. Вроджене відчуття справедливості. У спілкуванні стримана. Старається не бути ревнивою. Відрізняється великою інтелігентністю.

 

Ліщина 22.03 – 31.03; 24.09 – 03.10

Часто хворіє, непоказна. Уміє бути доброю,мудрою, терпеливою, але може бути і небезпечною, злою, шкідливою. Скромна. Стримана. Вкрай оригінальна і не схожа на інших. Різнобічно освічена.

 

Горобина 01.04 – 10.04; 04.10 – 13.10

За тендітною зовнішністю ховається міцна вдача. Мила. Приваблива. Володіє хорошим смаком. Вміє підкреслити власні гідності. Не егоїстична, але егоцентрична. Самостійна. Велике відчуття відповідальності. Важко йде на контакт. Вразлива. Передбачлива. Розумна. Іноді наївна і дозволяє себе експлуатувати. Її не можна обманювати.

 

Клен 11.04 – 20.04; 14.10 – 23.10

Акуратний, доглянутий, навіть кокетливий. Дивиться за собою. Повен енергії і бадьорості, невтомний. Завжди високе становище. Індивідуаліст. Стриманий. Несміливий. Має дар при спілкуванні викликати відвертість. Цинічний. Недолюблює і не боїться громадської думки. Подобається, коли про нього говорять. Аналітичний розум.

.

Горіх 21.04 – 30.04; 24.10 – 02.11

Складається із суперечностей. Буває примхливим, агресивним, егоїстичним, але водночас гостинним, ввічливим, сміливим у задумах. Без основи на те може обдарувати і позбавити своєї дружби і любові. Любить ускладнювати ситуацію. Не вирізняється врівноваженістю. Великий стратег. Сміливо йде на ризик. Незалежний і відокремлений.

 

Жасмин 01.05 – 14.05; 03.11 – 11.11

Рухливий, живий і товариський, привертає до себе вільною бесідою, попри своє бажання бути у центрі уваги. Урівноважений. Веселий. Чуттєвий. Песиміст. Розсудливий і обережний. Далекоглядний дипломат. Незалежний. Обов'язки його пригнічують, але відповідальний. Швидко розчаровується і набирає упереджень.Інтелігентний. Критичний, живий розум.

 

Каштан 15.05 – 24.05; 12.11 – 21.11

Красень. Жвавий та сильний. Справедливий. Вразливий. Чутливий. Наполегливий. Стриманий і не буває впертим. Передбачливий. Мораліст, схильний до пуританства. Незговірливий. Обдарований. Швидкий і пунктуальний. Мрійник і філософ.

 

Ясен 25.05 – 03.06; 22.11 – 01.12

Приємний. Елегантний. Подобається усім. Живий характер, але вельми вимогливий. Добре знає, чого хоче. Ще краще – чого не хоче. Передбачливий. Рідко помиляється. Оригінальний. Фантазер. Має незвичайний дар проникливості. Випробовує долю. Надійний.

 

Граб 04.06 – 13.06; 02.12 – 11.12

Красень, але без особливої чарівності. Поблажливий. Тип естета. Його приваблює перш за все форма, ніж зміст. Схильний до дисципліни і покори. Подобаються відмінності, мріє про нагороди і пошану, тужить за замилуванням з боку інших. Справедливий. Інтелектуал. Велике відчуття обов’язку. Порядний.

 

Інжир 14.06 – 23.06; 12.12 – 21.12

Делікатний. Трохи вразливий. Погано долає труднощі. Добрий сім’янин. Емоційний. Поблажливий. Непостійний. Працює старанно. Імпульсивний. Добрі наміри його переповнюють. Реаліст. Діловитий. Заповзятливий. Дуже образливий.

 

Береза 24.06

Гнучка. Аристократична. Мила. Уміє бути делікатною і стриманою. Повна відчуття міри і терпимості, не сприймає вульгарність. Винахідлива. Роботу сприймає творчо. Сентиментальна, мало спілкується. Лояльна. Вірна.

 

Бук 22.12

Стрункий і красивий. Завжди доглянутий, трохи кокетливий. Проявляє спритність і винахідливість у всіх ситуаціях. Сповнений різних планів, які вміє реалізовувати. Вміє непогано організувати своє життя. Інтелігент, володіє організаторськими здібностями і здоровим глуздом.

 

Яблуня 25.06 – 04.07; 23.12 – 01.01

Багато чарівності і сердечності. Навіює думку про кохання. Сентиментальна і чуттєва. Безкорисна, неощадлива, легко піддається обману, проте не простачка. Вона – повний фантазії філософ, який тішиться життям. Інтелігентна, задумлива і логічна, має схильність до наук.

10.10.2012

Упорядкування Оксана Благута

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: • Sakura flower set with pearls
 • Ґердан Маки червоні
 • Нарядне жіноче намисто
 • Біле намисто Наречена
 • Біла краватка-оберіг ручна робота