• Соняшники та Волошки
 • Червоні Маки
 • Міс Елегантність
 • Грона Винограду
 • Виноград і Троянди
 • Букет Соняшників з Маками
 • Весільний рушник з лебедями
 • Соняшники на вишиванці
 • Червоні Маки
 • Українська Мелодія
 • Червоні Маки та Волошки

Близнята – характер і сфера діяльності

Близнята – характер і сфера діяльності
Бренд: BlahutaArts
Витвір: Гороскоп Близнята
Доступність: Онлайн
Кількість:  
   - АБО -   

 

 

Гороскоп – таблиця розташування небесних світил на момент народження людини за якою астрологи провіщають долю.

Наведений нижче гороскоп спирається на суворі соціологічні дослідження і несе в собі здатність проаналізувати вроджену зумовленість тої чи іншої людини до визначеного певного виду професійної діяльності з урахуванням її характеру (Р. Босле)

Отож:

 

Близнята (21.05 – 21.06)

Ідеальна професія для Близнят – інженер. Вони люблять створювати, причому самостійно і на практиці, а не тільки чисто теоретично. Вони люблять рух, їх часто приваблюють далекі світи. У поєднанні із яскраво вираженими технічними здібностями це робить їх ідеальними кандидатами в пілоти. Ширина мислення, додана до цих якостей, дає змогу Близнятам досягти великих успіхів у сфері інформатики та обчислювальної техніки. Дослідницька та наукова діяльність, технічна творчість – перспективна галузь докладання їх таланту. І це не дивно, тому що люди цього характеру не сприймають все холодне і нерухоме і навпаки – зміни, різноманітність служать стимулом і надихають їх.

І ще одна типова риса Близнят: вони зберегли краплину ідеалізму. Яким би незвичайним не здавалось це поєднання, але поряд із любов’ю до точних наук вони відчувають потяг до незвичайного. Поряд з цим вони можуть піти шляхом духовного розвитку.

Близнята-жінки володіють витонченим смаком, але він походить не від інтуїції, а від розуму. Любов до експериментів і прагнення до нового веде їх до авангардизму, якщо вони цікавляться мистецтвом. Ніхто інший не може так добре проявити себе у мистецтві квіткових композицій, як вони. Близнята можуть стати неперевершеними спеціалістами в галузі декоративної косметики. Вони володіють даром переконання і добре справляються з роботою рекламних агентів торгових фірм, лекторів, викладачів.

Люди цього знаку Зодіаку не придатні до професій, в яких багато рутини, монотонності, одноманітності, де не потрібен здоровий дух підприємництва. Вони не терплять закритого простору, тому що закохані у свободу. Щоб працювати із Близнятами в добрій співпраці, потрібно розуміти, що вони не сприймають дріб’язковості і обмеженості. Не варто вводити їх в оману. Близнята кмітливі і спостережливі. З ними сміливо можна іти в розвідку – вони не підведуть. Якщо ваш керівник народжений під знаком Близнят – пам’ятайте: він не долюблює довгих і нудних речей. Удавайтеся до деталей тільки в тому випадку, якщо впевнені, що йому ця тема особливо цікава. Якщо ж ви керівник і під вашим керівництвом працюють Близнята, зважайте на те, що їм час від часу потрібно вирватись на свободу. Врахуйте також, що вони частіше всього кажуть те, про що думають. Потрібно не ображатися на них за це,а отримувати користь для спільної справи.

 

Характер

Вони незвично рухливі: швидко все схоплюють, причому відсіюючи дрібниці і зосередившись на головному. Нудні пояснення діють Близнятам на нерви. Вони швидко втрачають терпіння і дратуються. Все довкола них повинно рухатись тільки вперед: хто стримує цей рух – їхній ворог. У спілкуванні вони не витрачають час на довгі передмови і тому вважаються відкритими і прямими. Часто їх вважають поверхневими людьми і дарма: те, що їм здається важливим, виконується ними у вищій мірі ґрунтовно. Реакція Близнят миттєва. Вони все виконують швидко, але з витривалістю у них поганенько. Адже сили їхні не безмежні. Близнята до всього дуже критично налаштовані. Вони все піддають сумніву, їх важко чим-небудь переконати, що деколи змушує вважати їх злісними упертюхами. Проте, вони зовсім не лихі, а навпаки веселі, компанійські і відкриті люди. Близнята – екстраверти, вони люблять і вміють говорити і з ними дуже легко іти на контакт.

26.10.2012

    Упорядкування  Оксана Благута

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: • Sakura flower set with pearls
 • Ґердан Маки червоні
 • Нарядне жіноче намисто
 • Біле намисто Наречена
 • Біла краватка-оберіг ручна робота