ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ze-widget example

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ФотоГалерея приємно здивує чудовими витворами з бісеру: ікон відтворених в бісері; портретів витканих з бісеру; картин та копії картин відомих художників, які ми відтворили із зображень цих картин, використовуючи для цього голку, нитку і бісер. Це двостороннє плетiння, наче мозаїка, iз щiльно припасованих i скрiплених ниткою один до одного рiзнокольорових бiсерин, якi вiдображають певний вiзерунок. Витвір при цьому із зворотного боку виглядає так само як із лицьового тільки у дзеркальному відображенні і може бути встановлений як вітраж чи обрамлена картина, ікона та портрет. Це справжні витвори мистецтва в яких вся робота ручна вiд початку аж до завершення послідовність виготовлення яких можна переглянути у Майстер-класах.

Вишукані прикраси жіночих та молодіжних сережок; стильних намист, браслетів для дорослих та дітей; натільних хрестиків та аксесуарів виготовлених своїми руками із використанням бісеру, стеклярусу та перлин слугують, внаслідок поєднання яскравих кольорів, одночасно як прикрасою так і чудовим доповненням до одягу. Mайте на увазі, що загальне відтворення кольорів залежить від налаштувань вашого монітора.

Проте, які б не були якісні фотографії цих творів ручної роботи, вони не в змозі показати ту правдиву красу, якою можна насолоджуватись і милуватись годинами і той позитив, що випромінюють ці витвори, коли бачиш їх наживо і можеш доторкнутись рукою та наповнити себе невичерпним джерелом невідомого до цього часу, з ні чим не зрівняного, прекрасного відчуття спокою і задоволення…

Витвори ручної роботи підібрані в окремі теки за схожою тематикою

   

Виготовлення ікон, картин з бісеру та прикраси ручної роботи дивіться також ось тут

Даний матеріал доступний для безкоштовного завантаження і дозволений лише для особистого користування
CC BY-NC-ND витвори мистецтва BlahutaArts

Уточнити пошуковий запит